نگه داشتن شعله فر

 در آموزش, پکیج, تعمیر اجاق گاز, دسته‌بندی نشده, فر, گاز, لوازم بدنه اجاق گاز, هود

آیا فر اجاق گاز شما خراب شده است؟
آیا نگه داشتن شعله فر شما به مشکل برخورده است؟

  1. با آرکو سرویس می توانید نگه داشتن شعله فر اجاق گاز خود را در کوتاهترین زمان ممکن تعمیر و سرویس کنید.
  2. اگر در فر غذایی می گذارید که یا می سوزد یا به صورت نپخته می شود. اشکال از نگه داشتن شعله فر شما است.
  3. اگر سنسور دمای داخل فر چنان که انتظار می رود کار نکند باعث می شود که فر تا دمای مورد نظر گرم نکند این از یک سنسور دمای معیوب یا سنسور دمایی که به دیوار فر متصل است رخ می دهد.
  4. اگر باز هم مشکل درگرم کردن و یا نگه داشتن شعله فر اجاق گاز دارید باید از المنت های گرمایی،جرقه زن گاز و سنسور دما اطمینان حاصل نمایید.
  5. در صورتی که فر اجاق گاز خراب شده باشد یا به درستی کار نکند می توانید با آرکو سرویس به روش های مختلف سرویس و تعمیر کنید.
  6. ابتدا اجاق گاز را در جهت وزش باد قرار ندهید. و طول شلنگی که به اجاق وصل می کنید نباید از ۵/۱ متر بیشتر باشد.
  7. هنگامی که قصد دارید سینی های پیرامون مشعل اجاق را شستشو دهید و آنها را تمیز کنید. آنها را با سیم ظرفشویی نشویید و از یک پارچه‌ی نم دار با کمی مواد شوینده استفاده کنید و در نهایت سینی را خشک نمایید.

نگه داشتن شعله فر

دلیل روشن نشدن شعله

اولین و مهمترین دلیل روشن نشدن فر یا نگه داشتن شعله فر، مسدود بودن راه پیلوت است. در واقع محفظه های پیلوت کثیف شده است. که می توانید با یک برس و یا یک ابزار باریک، پیلوت را آرام تمیز کنید. اگر همچنان بعد از تمیز شدن این مشکل حل نشد، بهتر است پیلوت معیوب را تعویض نمایید.

گاهی اوقات، علت روشن نشدن شعله فر یا نگه داشتن شعله فر ، به دلیل خاموش بودن پیلوت است که تنها با روشن کردن آن، مشکل حل می شود. اگر پیلوت خاموش می شود و روشن نمی شود، دلایل خاص خودش را دارد. به عنوان مثال می توان مشکل را از کم بودن گاز پیلوت دانست.
به این معنی که مقدار گازی که به پیلوت می رسد کم است. در این حالت می توانید شعله‌ی پیلوت را به درستی تنظیم کنید. مورد دیگر تنظیم نمودن ترموستات  فر است.

خدمات آرکو سرویس و آریا سرویس

آرکو سرویس در تهران و آریا سرویس در تمامی نقاط کرج هر گونه خدمت رسانی در خصوص خرید، تعمیر و فروش قطعات لوازم خانگی دارا است. شما می توانید ۲۴ ساعته با کارشناسان شرکت در تماس باشید. و مشکلات خود را مطرح نمایید و جواب های خود را از کارشناسان دریافت نمایید. اگر برای تعمیر هود و گاز خود به دنبال نمایندگی اجاق گاز اخوان و تعمیر گاز کن هستید. شرکت ما آماده خدمات رسانی به شما می باشد.

شرکت آرکو سرویس این افتخار را دارد که اولین شرکت درخصوص راهنمایی تعمیر اجاق گاز ، نگه داشتن شعله فر ،تنظیم ترموستات هموطنان عزیز می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما در ارتباط باشید. این شرکت با افتخار آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد از طرف هموطنان عزیزمی باشد. تا در پیشبرد هدف های والاتر باشد. امید داریم با انتقاد و پیشنهاد از ما، آرکو سرویس را در بهبود بهتر خدمات به هموطنان عزیز یاری نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نه − هشت =

تعمیر اجاق گاز آیستونمشکلات هود