تعمیر اجاق گاز رومیزی بلیزر

 در تعمیر اجاق گاز, گاز, گاز رومیزی

تعمیر اجاق گاز رومیزی بلیزر

یکی از خدماتی که آرکو سرویس در خدمت شما قرار داده است تعمیر تخصصی اجاق گازهای رومیزی است .
امروزه اجاق گازهای رومیزی متنوعی در جامعه وجود دارد یکی از این اجاق گاز ها اجاق گاز رومیزی بلیزر است که از ظرافت و دقت بالایی برخوردار است و برای هر آشپزخانه لازم است .
از آنجایی که می دانیم هر وسیله ای نیاز به مراقبت دارد از گاز رومیزی بلیزر هم باید با دقت استفاده شود تا از آن مراقبت کنیم .

تعمیر اجاق گاز بلیزر

اگر اجاق گاز دچار مشکل شد چه کنیم؟؟

حال اگر روزی اجاق گاز شما دچار مشکل شد باید بدون استرس و ترس آن را تعمیر کنیم اما برای تعمیر آن نباید خودمان دست به آچار شویم .برای تعمیر اجاق گازهای رومیزی بایدها و نبایدهای وجود دارد که انجام آنها بسیار ضروری اند.

اجاق گاز رومیزی بلیزر

برای رفع مشکل ایجاد خطر نکنید…

باید بدانیم و آگاه باشیم هیچگاه در زمینه‌ای که در آن علم کافی و تخصص لازم را نداریم دخالت نکنیم زیرا ممکن است به جای از بین بردن ایراد،
مشکل جدیدی به وجود بیاوریم ، مخصوصأ وسیله مهمی مانند اجاق گاز رومیزی بلیزر ،زیرا علاوه بر مهم بودن خود اجاق گاز رومیزی و قطعاتش وصل بودن آن به گاز بسیار خطرناک است .
ومی تواند باعث آسیب مالی شود وعلاوه بر آسیب مالی ممکن است با جرقه ای دچار حریق شود و آسیب جانی نیز به وجود بیاورد،
پس تا زمانی که با قطعات تشکیل دهنده اجاق گاز و کارکرد آنها با یکدیگر به خوبی آشنا نباشید نمی توانید برای تعمیر آن اقدام کنید .

بنابراین یکی از این بایدها و نبایدها این است که باید از بسته بودن مسیر ورودی گاز اطمینان حاصل کنیم و همچنین برق دستگاه ها را نیز قطع کنیم زیرا خروج گاز و یا ایجاد یک جرقه ناگهانی ممکن است باعث انفجار و آتش سوزی شود .

اجاق گاز رومیزی بلیزر

جابه جا نکردن دستگاه

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی بلیزر هرگز دستگاه را از محل نصب خود جابجا نکنید و در همان حالت ثابت خود تعمیرات لازم را انجام دهید زیرا جابجایی می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد که از جمله شکستگی شیشه خم برداشتن لگنی و یا موارد مشابه با این مشکلات باشد اما متاسفانه بعضی از تعمیرکاران این کار را انجام می‌دهند که ممکن است دچار آسیب شدید تری نسبت به مشکل اولیه شود.

نکات نصب اجاق گاز

  1. از نصب اجاق گاز در محیط‌های کوچک و در بسته که امکان خارج شدن گازهای بوجود آمده از سوخت نمی باشد خودداری نمایید.
  2. اجاق را در مسیر وزش باد نصب نکنید.
  3. بر روی محل اتصال دو سر شیلنگ به لوله کشی گاز اجاق باید از بست مناسب مورد استفاده قرار داده شود.
  4. طول شیلنگ نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد و شیلنگ مخصوص گاز باشد.
  5. پس از نصب اجاق گاز با کف صابون محل اتصال دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست کنید.
  6. از سر رفتن غذا بر روی اجاق جلوگیری نمایید.
  7. هنگام شستشوی سینی‌های اطراف مشعل‌ها از سیم ظرفشویی مورد استفاده قرار ندهید.

تیم تخصصی آرکو سرویس

آرکو سرویس این امکان را فراهم می‌کند تا با رعایت این بایدها و نبایدها تعمیر اجاق گاز رومیزی شما با خطر کمتر و ایمنی بیشتری انجام شود .
آرکو سرویس
یک مرکز فوق تخصصی در تعمیر وسایل از جمله اجاق گازهای رومیزی بلیزر است که با هزینه مناسب و قطعات فابریک و ضمانت نامه به صورت کاملاً تخصصی و علمی در این  زمینه فعالیت می‌کند

به ما اعتماد کنید

آرکو سرویس این امکان را فراهم کرده تا به همراه تیم مجرب ومتخصص خود به شما خدمات رسانی کند شما میتوانید در تهران با آنها تماس بگیرید و مشکلات گاز رومیزی خود را به آنها اطلاع دهید و آنها شمارا راهنمایی خواهند کرد و درصورت نیاز درکمترین زمان ممکن در محل حاضر میشوند و مشکل را به خوبی حل میکنند

تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس از تخصصات ارکوسرویس در تهران می باشد.

همچنین شما برای تعمیرات انواع اجاق گاز، هود، فر از جمله تعمیر هود بلیزر و تعمیر اجاق گاز رومیزی بلیزر در کرج با نمایندگی مرکز تعمیرات آریا سرویس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکلات شما رسیدگی کنند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

8 − دو =

تعمیر اجاق گاز آلتونتعمیر اجاق گاز لتو