نمایندگی گاز رومیزی کن در فاطمی

 در آموزش, آموزش تخصصی, تعمیر اجاق گاز, تعمیرات, گاز

نمایندگی گاز رومیزی کن در فاطمی

در تعمیر گاز رومیزی اصولاً رعایت بعضی نکات و دقت در اجرای آنها بسیار مهم می باشد و باعث می گردد

صدمات و خطرات احتمالی حین تعمیرات به حداقل کاهش پیدا کند.

لذا آرکو سرویس که خود نیز یک تعمیرگاه معتبر و مرکز تعمیرات گاز رومیزی در تهران می باشد نکات زیر را جهت تعمیر گاز رومیزی پیشنهاد می نماید.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز کن برای استفاده از اجاق گاز کن به مشتریان توصیه هایی ارائه میشود که در وحله اول طول عمر دستگاه را طولانی تر میکند و در وحله دوم موجب به حداقل رسیدن نیاز شما به تعمیر گاز رومیزی کن میشود.

ما در اینجا به چند مورد از این توصیه ها اشاره میکنیم:

  • اولین توصیه تعمیرگاه مجاز تعمیرات گاز رومیزی کن به مشتریان تمیز نگه داشتن همیشگی اجاق می باشد .زیرا اغلب مشکلات مشتریان نمایندگی تعمیرگاز کن در اثر آلودگی و گرفتگی سر شعله های اجاق به وجود می آید.
  • در استفاده از اجاق گاز کن بیش از ۱۰ ثانیه کلید جرقه اجاق گاز را نگه ندارید زیرا این کار موجب آسیب و حتی سوختگی ترانس جرقه زن شود.
  • توجه داشته باشید که شعله های اجاق گاز باید آبی بسوزد اگر شعله ها قرمز و یا زرد بسوزند باید فشار گاز و اکسیژن هوا را بررسی نمایید.
  • سرازیر شدن غذا از ظرف بر سطح اجاق گاز موجب آسیب به ترموکوپل، ترانس جرقه زن، سرشعله ها میشود بنابراین از سرازیر شدن غذا از ظروف بر گاز جلوگیری کنید.
  • در نمایندگی تعمیر  گاز کن توصیه میگردد حتما سالی یکبار اجاق را به طور کامل سرویس نمایید.
  • توجه داشته باشید برای تست نشتی از اتصالات دستگاه نباید از کبریت و یا فندک استفاده نمایید .برای این کار کمی کف بر سطح محل اتصالات قرار دهید اگر شاهد ایجاد حباب بودید اجاق گاز کن دچار نشتی گاز شده است و باید سریعا اقدام به تعمیر اجاق گاز کن کنید.

 

 

نمایندگی گاز رومیزی کن در فاطمی

نمایندگی گاز رومیزی کن در فاطمی

 

آرکو سرویس تعمیرگاه تخصصی و مجاز تعمیر گاز رومیزی کن

تعمیرگاه تخصصی ما در آرکو سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر گاز رومیزی بوش  و تعمیر فرگاز بوششما در سراسر استان تهران می باشد.

با ده ها متخصص  و تعمیرکار حرفه ای و با تجربه در تهران و  همراه با گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر اجاق گاز کن و فرگاز کن شما هستیم.

مهم نیست که اجاق گاز یا فرگاز شما از کدام برند می باشد زیرا ما تمامی برندها را تعمیر می کنیم.

سیستم سرویسدهی ما نزدیکترین متخصص را به محل شما در زمانی که خود شما تعیین نموده اید اعزام می نمایدتا در اطرع وقت مشکل اجاق گاز شما را رفع نماید.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
نمایندگی تعمیرات اجاق گاز سینجر در تهرانتعمیر فرگاز داتیس در تهران