تعمیر اجاق گاز سینجر

 در آموزش, آموزش تخصصی, پکیج, فر, گاز, لوازم بدنه اجاق گاز, هود

آیا شما نیاز به تعمیر اجاق گاز سینجر در کمتر از ۱ساعت دارید؟

آرکو سرویس با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر اجاق گاز سینجر  جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

تعمیر اجاق گاز سینجر

  • مرحله اول اطلاعاتی در مورد مشکل اجاق گاز را از مشتری دریافت میکنند و اگر مشکل در تعمیر اجاق گاز حاد نباشد و نیاز به اعزام سرویسکار نباشد همان لحظه مشتری را راهنمایی میکنند و اگر مشکل برطرف شود و به این صورت مشتری توانسته با استفاده از مشاوره ای رایگان مشکل تعمیر اجاق گاز خور را برطرف نماید و دیگر نیازی نیست به خاطر یک مورد ساده و ناچیز متحمل هزینه زیادی بابت تعمیر آن شود.
  • در مرحله دوم اگر مشکل تعمیر اجاق گاز سینجر  حاد باشد و مشتری نتواند آن را برطرف نمایید کارشناسان این مرکز با دریافت نام ونشانی و تلفن مشتری از آنها و با ثبت در سیستم و ارسال به تکنسین در اولین فرصت تکنسین با مشتری تماس گرفته و ساعت مراجعه به منزل مشتری را با ایشان هماهنگ می نمایید و در ساعت مقرر به منزل مشتری مراجعه نموده و تعمیر اجاق گاز  سینجر شما را انجام می نمایند.

چند نمونه از مشکلات و علت های اجاق گاز سینجر را برای شما به شرح میذاریم

علت خاموش شدن پیلوت اجاق گاز سینجر چیست؟

در صورت خاموش شدن فندک اجاق گاز سینجر موارد زیر را برای رفع ایراد و تعمیر انجام دهید:

  • این مشکل زمانی رخ می دهد که میزان حجم گازی که به پیلوت می رسد بسیار کم شده و یا بر مقدار حجم هوا اضافه شده می باشد.
  • در این حالت قادر هستیم با بستن صفحه محفظه به میزان بسیار کم، این مشکل را به راحتی برطرف کنیم.
  • علت زرد شدن شعله های اجاق گاز سینجر چیست؟

    در صورت زرد شدن شعله اجاق گاز سینجر موارد زیر را برای تعمیرات به کار گیرید.

    • اگر متوجه تغییر رنگ شعله های اجاق گاز به رنگ زرد شده اید نیاز می باشد در صورت وجود صفحه مخلوط کن در اجاق گاز خود، این قسمت را پیدا کرده و مقداری آن را باز کنید.

 

شرکت آرکو سرویس قطعه دستگاه را جهت تعمیر اجاق گاز سینجر  شما  به مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه گارانتی می نماید و با ارائه فاکتور شرکت این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که در طول مدت گارانتی اگر دوباره مشکلی در تعمیر دستگاه پیش بیاید و مشکل از طرف خدمات شرکت باشد شرکت موظف می باشد طبق تعهدی که به مشتری داده است تمامی هزینه ها را تقبل نموده و دوباره مشکل را برطرف نماید.

عزیزانی که ساکن کرج هستند برای تعمیرات اجاق گاز خود  میتوانند با اریا سرویس در تماس باشند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوزده − شانزده =

تعمیر اجاق گاز تکنو گازتعمیر اجاق گاز پیلوت