تعمیر اجاق گاز اسنوا

 در آموزش, آموزش تخصصی, پکیج, فر, گاز, هود

تعمیر اجاق گاز اسنوا : آرکوسرویس  با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات اسنوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد .

مراحل از تماس تا رفع عیب تعمیر اجاق گاز  اسنوا 

تعمیر اجاق گاز اسنوا

ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه  آرکوسرویس اجاق گاز اسنوا خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

مرحله اول اطلاعاتی در مورد مشکل تعمیر اجاق گاز اسنوا را از مشتری دریافت میکنند و اگر مشکل در تعمیر اجاق گاز اسنوا  حاد نباشد و نیاز به اعزام سرویسکار نباشد همان لحظه مشتری را راهنمایی میکنند و اگر مشکل برطرف شود و به این صورت مشتری توانسته با استفاده از مشاوره ای رایگان مشکل تعمیر اجاق گاز خور را برطرف نماید و دیگر نیازی نیست به خاطر یک مورد ساده و ناچیز متحمل هزینه زیادی بابت تعمیر آن شود.

در مرحله دوم اگر مشکل تعمیر اجاق گاز اسنوا حاد باشد و مشتری نتواند آن را برطرف نمایید کارشناسان این مرکز با دریافت نام ونشانی و تلفن مشتری از آنها و با ثبت در سیستم و ارسال به تکنسین در اولین فرصت تکنسین با مشتری تماس گرفته و ساعت مراجعه به منزل مشتری را با ایشان هماهنگ می نمایید و در ساعت مقرر به منزل مشتری مراجعه نموده و تعمیر اجاق گاز شما را انجام می نمایند.

 

شرکت آرکو سرویس قطعه دستگاه را جهت تعمیر اجاق گاز اسنوا   شما  به مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه گارانتی می نماید و با ارائه فاکتور شرکت این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که در طول مدت گارانتی اگر دوباره مشکلی در تعمیر دستگاه پیش بیاید و مشکل از طرف خدمات شرکت باشد شرکت موظف می باشد طبق تعهدی که به مشتری داده است تمامی هزینه ها را تقبل نموده و دوباره مشکل را برطرف نماید.

طراحی سایت در کرج

در اجاق گاز اسنوا زوایا با تکنولوژی انحصاری جوش پلاسما ساخته میشود که هم از نظر کیفیتو هم از نظر زیبایی بی نظیر است . فر اسنوا دارای سلف کلین نوعی پوشش در دیوار های فر است که باعث میشود در صورت پخش شدن غذا در حرارت بالا لکه ها به کربن تبدیل شده وبه راحتی پاک میشوند.علاوه براین ها اجاق گازهای اسنوا دارای زمان سنج LED برای تنظیم زمان شعله مورد نظر نیز هستند.

نزدیک ترین شعبه آرکو سرویس تعمیر اجاق گاز اسنوا را به محل زندگی خود پیدا کنید وخدمات پس از فروش اجاق گاز اسنوا و یا در صورت لزوم تعمیر اجاق گاز اسنوا را از آن ها بخواید.

ارکو سرویس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن هم تجربه دارد و شما میتوانید با اطمینان تعمیرات خود را به دست ما بسپارید

اریا سرویس در تعمیر هود داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر هود اخوان هم تخصص دارد.

عزیزانی که ساکن کرج هستند می توانند تعمیر گاز کن و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز اخوان خود را در کرج ب تیم اریا سرویس بسپارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سه − دو =

تعمیر اجاق گاز پادیسانتعمیر اجاق گاز بوش