راهنمای انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی

 در آموزش, آموزش تخصصی, استفاده صحیح مایکروفر, پکیج, دسته‌بندی نشده, فر, گاز, گاز رومیزی, مایکروفر, هود

تعمیر اجاق گاز در تهران

انتخاب اندازه گاز رومیزی می‌تواند تأثیر بزرگی بر انتخاب دکوراسیون سایر وسایل آشپزخانه داشته باشد و حتی می‌تواند به شکل‌های مختلف تحت تأثیر اندازه آشپزخانه باشد. به‌ عنوان‌ مثال، اگر آشپزخانه شما کوچک است، باید اندازه اجاق گاز رومیزی را کوچکتر انتخاب کنید، یا اگر اندازه اجاق گاز رومیزی کوچک باشد، باید هود آشپزخانه را مطابق با آن خرید کنید؛ این دو مورد به‌احتمال‌زیاد تأثیر اندازه اجاق گاز رومیزی بر سایر تجهیزات آشپزخانه را برای شما ملموس کرده است. بنابراین، با توجه به اهمیت این فاکتور در طراحی دکوراسیون آشپزخانه، راهنمای انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی را به صورت کلی بیان خواهیم کرد که می‌تواند انتخاب شما را تحت تأثیر قرار دهد. پس با ما همراه باشید! تعمیر اجاق گاز در تهران

انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی مناسب

اگر آشپزخانه خود را مجدداً طراحی کرده‌اید، یا تلاش می‌کنید که تغییر دکوراسیون انجام دهید، یا به طور ساده قصد نصب اجاق گاز رومیزی جدید در آشپزخانه خود را دارید، لازم است که اندازه درست و مناسب تجهیزات مختلف را به دست آورید. بسیاری از افراد به این موارد اهمیت نمی‌دهند و حتی درک نمی‌کنند که طیف وسیعی از انواع و اندازه‌های مختلف وجود دارد. مطمئناً یک اشتباه محاسباتی در اندازه‌گیری لوازم آشپزخانه می‌تواند مشکلات بزرگتری ایجاد کند که ممکن است لاینحل باشند. به همین دلیل همیشه باید قبل از خرید اجاق گاز رومیزی اندازه‌گیری‌ها را با توجه به نیاز خود انجام دهید و مطمئن شوید که اندازه‌ها مطابق با استاندارد هستند. تعمیر اجاق گاز در تهران

طراحی سایت کرج

راهنمای خرید اجاق گاز رومیزی در تهران

تعمیر اجاق گاز در تهران

اندازه‌های مختلفی از اجاق گازهای رومیزی در بازار وجود دارد که به صورت استاندارد هستند و می‌توانید مطمئن باشید که چیزی فراتر از این ابعاد نخواهید دید. انتخاب اندازه گاز رومیزی تا حد زیادی تابع اندازه آشپزخانه است و اگر قصد جایگزینی گاز رومیزی خود را دارید کار شما چندان مشکل نیست، زیرا اندازه دقیق و مدل اجاق گاز را در اختیار دارید. اما اگر قصد نصب یک اجاق گاز رومیزی جدید را دارید، باید اندازه آشپزخانه و سایر تجهیزات آشپزخانه را در نظر بگیرید و با توجه به نیاز خود و شرایط محیطی، اندازه گاز رومیزی را انتخاب کنید.

اندازه گاز رومیزی استاندارد

تعمیر اجاق گاز در تهران، برای هر کالا و محصولی معمولاً استانداردهای بخصوصی در نظر گرفته می‌شود و انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی نیز از این قضیه مستثنا نیست. بنابراین چند اندازه استاندارد برای این محصول وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت (لازم به ذکر است که همه این اندازه‌ها مربوط به عرض گاز رومیزی هستند).

۳۰۰ تا ۳۶۰ میلی‌متر: این نوع اجاق گازهای رومیزی را می‌توان کوچکترین گاز رومیزی استاندارد نامید که برای آشپزخانه‌های کوچک و با تعداد شعله کم مناسب هستند. این اندازه برای خانواده‌های کم جمعیت و کسانی که کمتر آشپزی می‌کنند، ایده‌آل محسوب می‌شود. این اندازه اجاق گاز رومیزی امکان استفاده از برق و گاز را به‌عنوان منبع جریان ورودی فراهم می‌کند و بسیار کم مصرف هستند.

۶۰۰ میلی‌متر: این اندازه اجاق گاز رومیزی شایع‌ترین و پرکاربردترین گزینه است که به صورت یکپارچه و ساده استفاده می‌شود. احتمالاً آشپزخانه فعلی شما نیز برای این اندازه گاز رومیزی طراحی شده باشد. گازهای رومیزی با اندازه ۶۰۰ میلی‌متر، می‌توانند ۴ شعله داشته باشند، اما برای کسانی که از شعله‌های بزرگ استفاده می‌کنند، احتمال کم شدن یکی از شعله‌ها وجود دارد.

۷۰۰ میلی‌متر و ۸۰۰ میلی‌متر: امروزه کمتر خانواده‌ای پیدا می‌شود که از اندازه اجاق گاز رومیزی بزرگتر از ۶۰۰ میلی‌متر استفاده کند، اما اگر به فضای بیشتری برای آشپزی نیاز دارید و دوست دارید یک شعله بیشتر در اختیار داشته باشید، می‌توانید از این گزینه استفاده کنید. این مدل از اجاق گازهای رومیزی به شما امکان می‌دهند که از چهار شعله با اندازه بزرگتر یا ۵ شعله با اندازه متوسط استفاده کنید.

۹۰۰ میلی‌متر: با اندازه اجاق گاز رومیزی ۹۰۰ میلی‌متری می‌توانید ۵ یا ۶ شعله در اختیار داشته باشید و امکان استفاده از شعله‌های بزرگتر را داشته باشید. در این نوع اجاق گازها از تجهیزات اضافی دیگری نیز ممکن است استفاده شود که به راحتی شما بیشتر کمک می‌کند.

۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ میلی‌متر: این اندازه گازهای رومیزی چندان کاربرد خانگی ندارند و کسانی که از این نوع اجاق گاز رومیزی در منزل خود استفاده می‌کنند، بیشتر به منظور پوشش دادن فضای خالی است. این گازها می‌توانند چندین شعله بزرگ و کوچک داشته باشند و حتی برخی شرکت‌ها امکان سفارشی سازی آنها را فراهم کرده‌اند. این اندازه گازهای رومیزی بیشتر در رستوران­ها و تهیه غذاهای بزرگ دیده می­شوند و خصوصیاتی مانند صفحه آشپزی تپانیاکی یا صفحه پخت ماهی دارند. این گازها می توانند به طور همزمان برای افراد زیادی غذا بپزند و مصرف گاز بیشتری نسبت به سایر اجاق گازهای رومیزی دارند. تعمیر اجاق گاز در تهران

چگونه در مورد انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی تصمیم بگیریم؟

تعمیر اجاق گاز رومیزی در تهران، انتخاب اندازه اجاق گاز رومیزی تا حدود زیادی به فضای آشپزخانه شما بستگی دارد، اما اگر می‌خواهید گاز را جایگزین کنید کار ساده‌ای خواهید داشت، اما اگر یک مجتمع جدید بسازید، گزینه‌های بیشتری در اختیار خواهید داشت و می‌توانید با توجه به سلیقه خود اقدام کنید. برای بیشتر آشپزخانه‌های خانگی، گازهای رومیزی چهار شعله مناسب هستند. اما می‌توانید از اندازه اجاق گازهای رومیزی بزرگتر استفاده کنید و از این طریق فرصت بیشتری برای استفاده تابه یا گلدان در کنار اجاق گاز در اختیار خواهید داشت. اما اگر به پخت و پز تپانیاکی علاقه دارید، باید اندازه اجاق گاز رومیزی بزرگتری انتخاب کنید و یک صفحه تپانیاکی مناسب انتخاب کنید.

تعمیر اجاق گاز در تهران

راهنمای خرید گاز رومیزی

درواقع می‌توان گفت؛ اگر فضای محدودی در آشپزخانه شما وجود دارد، اجاق گازهای رومیزی با اندازه ۳۰۰ میلی‌متر مناسب هستند و فقط دو شعله دارند. اما، اگر فضا محدودیتی ایجاد نمی‌کند، می‌توانید از اندازه گاز رومیزی ۱۲۰۰ میلی‌متری با تعداد ۵ یا ۶ شعله استفاده کنید که اغلب با ویژگی‌هایی مانند صفحه تپانیاکی و پخت ماهی همراه هستند. اگر هم از اندازه اجاق گاز رومیزی ۶۰۰ میلی‌متر تا ۸۰۰ تا ۹۰۰ میلی‌متر بخرید، فضای بیشتری در اطراف هر شعله در اختیار خواهید داشت و به شما امکان استفاده از گلدان یا ظروفی مانند کاسه بزرگ را می‌دهد. 

ارکو سرویس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن هم تجربه دارد و شما میتوانید با اطمینان تعمیرات خود را به دست ما بسپارید

اریا سرویس در تعمیر هود داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر هود اخوان هم تخصص دارد.

عزیزانی که ساکن کرج هستند می توانند تعمیر گاز کن و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز اخوان خود را در کرج ب تیم اریا سرویس بسپارند.

تعمیر اجاق گاز در تهران ،آرکوسرویس

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

سیزده + 1 =

تعمیر اجاق گاز رومیزیبررسی علل روشن نشدن اجاق گاز و راه های برطرف کردن آن