تعمیر اجاق گاز در شهرزیبا و تنظیمات درجه حرارت فر

 در آموزش, آموزش تخصصی, فر

تعمیر اجاق گاز در شهرزیبا

تعمیر اجاق گاز در شهرزیبا

احتمالاَ همه ما از تجربه پخت غذا یا شیرینی و کیک در فر و طعم خوش آنها لذت برده ایم ، راز این خوش طعمی غذا و دسرها بخاطر درجه حرارت یکسان و یکنواختی است که در تمام فضای داخل فر جریان دارد و مواد غذایی از هر سمت در معرض حرارت قرار می گیرند.

تعمیر اجاق گاز در شهرزیبا

تنظیمات درجه حرارت فر

 

درجه حرارت در فرها با برندهای مختلف ممکن است با یکدیگر کمی متفاوت باشد ، قبل از استفاده از فر جدیدی که خریداری کرده اید خوب است که حتماَ دفترچه راهنمای آن را مطالعه نمایید. زیرا ممکن است تنظیمات درجه حرارت فر جدید شما با فر قدیمی متفاوت باشد . فرها از نظر درجه حرارت به دو نوع تقسیم می شوند : درجه حرارت بر اساس سانتی گراد و درجه حرارت بر اساس فارنهایت .

پختن کیک ها و شیرینی ها نیاز به درجه حرارت یکسان و یکنواخت و  مدت زمان طولانی دارند. از طبقه وسط فر برای پخت کیک و شیرینی استفاده نمایید ولی معمولاَ برای پخت غذاها از طبقه پایینی فر استفاده می شود. حتماَ ۱۰ یا ۱۵ دقیقه  قبل قرار دادن مواد کیک و یا غذا ، فر را روشن کنید تا فضای داخل فر کاملاَ گرم شود . اگر برای پخت کیک و شیرینی از حرارت زیاد و زمان کم استفاده شود باعث می شود لایه مرکزی کیک خام بماند ، برای پیتزا هم مانند کیک باید پیتزا را در طبقه وسط قرار دهیم . نکته دیگر اینکه بطور همزمان از دو طبقه فر استفاده نشود زیرا باعث جلوگیری حرارت لازم به هر طبقه فر می شود.
میزان درجه حرارت های مختلف فر بر اساس سانتی گراد و فارنهایت به شرح جدول زیر می باشد ، با استفاده از جدول زیر به راحتی امکان پخت انواع غذاها و کیک و شیرینی در فر می باشد.

 

تعمیر فر

 

آریا سرویس مرکز تخصصی تعمیرات گاز ، هود و فر در تهران و تمامی مناطق استان تهران – ارائه دهنده تخصصی ترین و فنی ترین خدمات تعمیرات در زمینه گاز ، هود و فر در استان تهران می باشد.

تعمیر اجاق گاز در شهرزیبا

ارکو سرویس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن هم تجربه دارد و شما میتوانید با اطمینان تعمیرات خود را به دست ما بسپارید

اریا سرویس در تعمیر هود داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر هود اخوان هم تخصص دارد.

عزیزانی که ساکن کرج هستند می توانند تعمیر گاز کن و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز اخوان خود را در کرج ب تیم اریا سرویس بسپارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

یازده + ده =

تعمیر هودتعمیر اجاق گاز