روش تمییز کردن هود

 در آموزش, آموزش تخصصی, هود

تعمیرات هود

تعمیرات هود

بسیار اهمیت دارد که هود را مرتباَ تمییز کنیم زیرا در غیر اینصورت هود محیط مناسبی برای رشد کپک ها ، میکروب ها و باکتری می شود. و چه بهتر که بعد از هر غذا مخصوصاَ غذاهای سرخ کردنی روی هود را با دستمال نمناک تمییز کنیم . ولی لازم است که حداقل ماهی یک بار داخل هود نیز اساسی تمییز شود. تا هم کارایی ، ماندگاری بهتری داشته باشد و از نظر بهداشتی لازم است که اینکار انجام گردد.

روش تمییز کردن هود

برای تمییز کردن هود ، ابتدا آن را خاموش کنید و با مواد شوینده مخصوص داخل و خارج هود را کاملاَ تمییز نمایید. هنگام تمییز کردن باید مراقب بود تا به لامپ و سیم های برق آسیبی نرسد .

اگر صفحه پنجره ای هود جرم و چربی به خود گرفته می توانیدآن را جدا کرده  و زیر شیر آب برده و با اسکاچ و شوینده آن را شستشو دهید و یا  مدتی در ظرف آبی که آغشته به مواد شوینده است قرار دهید تا تمییز کردن و شستن چریبها راحت تر انجام شود.  سپس آن را با یک دستمال تمییز خشک نمایید.

تعمیرات هود

اگر هود شما دارای فیلترهای ذغالی است باید بدانید که فیلترهای ذغالی قابل شستشو نیستند و زمانی که جرم و کثیفی به آن می چسبد دیگر کارایی خود را از دست می دهند بنابراین خوب است که هر چند وقت یکبار مثلاَ سالی دو یا یک بار فیلتر ذغالی هود خود را تعوض نمایید.

و اگر هود شما دارای فیلترهای متالیک است دیگر کار شما راحت است . و به راحتی می توانید آن را زیر آب بشویید و یا حتی برای شستشو در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

زمانیکه در حال انجام تمییز کردن هود هستید توجه کنید که پره های فن هود را نیز با دستمال و مواد شوینده کاملاَ تمییز نمایید.

آریا سرویس مرکز تخصصی تعمیرات گاز ، هود و فر در تهران و تمامی مناطق استان تهران – ارائه دهنده تخصصی ترین و فنی ترین خدمات تعمیرات در زمینه گاز ، هود و فر در استان تهران می باشد.

علاوه بر تعمیر گاز کن ارکو سرویس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن هم تجربه دارد و شما میتوانید با اطمینان تعمیرات خود را به دست ما بسپارید

اریا سرویس در تعمیر هود داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان هم تخصص دارد.

عزیزانی که ساکن کرج هستند می توانند تعمیر گاز کن و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز اخوان خود را در کرج ب تیم اریا سرویس بسپارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

3 × 2 =

تعمیر اجاق گاز در پونکتعمیر اجاق گاز در شهرزیبا