تعمیر اجاق گاز در پونک و تفاوت (استیل و شیشه ای)

 در آموزش, آموزش تخصصی, گاز

تعمیر اجاق گاز در پونک

آریا سرویس مرکز تخصصی تعمیرات گاز ، هود و فر در تهران و ارائه دهنده تخصصی ترین و فنی ترین خدمات تعمیرات اجاق  گاز ، هود و فردر استان تهران می باشد.

تعمیر اجاق گاز در پونک

 

تفاوت اجاق گازهای صفحه ای یا رومیزی استیل و شیشه ای

 

اجاق گازهای صفحه ای و رومیزی  ، یکی از مدرنترین و شیک ترین مدلهای گاز می باشند که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند . زیرا هم زیبایی خاصی به آشپزخانه می بخشد و  هم به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کند انتخاب مناسبی برای آشپزخانه های کوچک امروزی می باشد.

جنس گازهای صفحه ای یا رومیزی معمولاَ از استیل ، شیشه ای و یا شیشه استیل می باشد.

  • اجاق گازهای صفحه ای یا رومیزی استیل 

اجاق گازهای رومیزی استیل یکی از بهترین مدلهای گازهای رومیزی یا صفحه ای می باشد چون علاوه بر دوام بالای فلز استیل ، لکه های غذا ، کثیفی و گرد و خاک را به خود جذب نمی کند و تمیز کردن آن نیز بسیار آسان می باشد. چنانچه هم در برخی موارد لکه های سخت بر روی اجاق گازهای صفحه ای استیل پدید آمد حتماَ از مواد شوینده مخصوص گاز استفاده نمایید چون این مواد برای پاک کردن لکه های چسبیده به شما کمک خواهند کرد و به آسانی لکه های چسبیده برطرف می شوند. و جداَ از مواد شوینده قوی مانند جرم گیر ها ، وایتکس و غیره اجتناب نمایید زیرا علاوه بر ضرر داشتن برای سلامتی باعث آسیب زدن به گاز رومیزی استیل شما خواهند شد.

  • اجاق گازهای صفحه ای یا رومیزی شیشه ای

برای اجاق گازهای رومیزی شیشه ای از شیشه های نشکنی که در برابر گرما و ضربه مقاوم هستند استفاده می گردد. البته ممکن است که برخی شرکتهای سازنده از شیشه های نشکن نامرغوب استفاده کنند که پس از مدتی ترک بردارند یا بشکنند . برای اینکه پس از خرید به مشکل بر نخورید حتماَ از فروشنده برگه گارانتی را دریافت نمایید . تمییز کردن اجاق گازهای شیشه ای نیز راحت است و با یک دستمال مرطوب کاملاَ لکه های غذا و گرد و خاک از روی سطح آن پاک می شود ولی تنها ایرادی که دارد این است که به دلیل شیشه بودن خیلی زود لک می شود و پس از پخت هر غذا باید سطح آن را تمییز کرد. قیمت اجاق گازهای صفحه ای شیشه ای معمولاَ از قیمت اجاق گازهای صفحه ای استیل کمتر می باشد.

  • اجاق گازهای صفحه ای یا رومیزی شیشه استیل

اجاق گازهای صفحه ای شیشه استیل می تواند یک انتخاب بسیار مناسبی باشد چون علاوه داشتن زیبایی اجاق گازهای رومیزی شیشه ای از دوام و کیفیت اجاق گازهای صفحه ای استیل نیز برخوردار است. اجاق گاز های صفحه ای شیشه استیل می تواند تمامی انتظارات مشتریان و خریداران را برآورده سازد و علاوه بر تمییز کردن بسیار آسان ، بسیار مقاوم و با کیفیت می باشند. و همچنین ازنظر ظاهری نیز از زیبایی دو چندانی برخوردار است .

تعمیر اجاق گاز در پونک

علاوه بر تعمیر گاز کن ارکو سرویس در تعمیر گاز اخوان و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز کن هم تجربه دارد و شما میتوانید با اطمینان تعمیرات خود را به دست ما بسپارید

اریا سرویس در تعمیر هود داتیس و تعمیر گاز کن و تعمیر گاز اخوان هم تخصص دارد.

عزیزانی که ساکن کرج هستند می توانند تعمیر گاز کن و تعمیر گاز داتیس و تعمیر گاز اخوان خود را در کرج ب تیم اریا سرویس بسپارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

ده − چهار =

تعمیرات اجاق گاز در کرجتعمیر هود